Polip szyjkowy u 37-latki
5 dni temu miałam badanie ginekologiczne z pobraniem cytologii i usg transwaginalnym. Podczas badania lekarz stwierdził istnienie polipa szyjkowego. Od tego czasu odczuwam lekki ból podbrzusza, krwawienia i upławy. Wcześniej nie odczuwałam dolegliwości związanych z polipem, zaś ostatnią cytologię wykonywano mi 2 lata temu.

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Witam,
Objawy, których Pani doświadcza mogą być spowodowane obecnością polipa w kanale szyjki.
Polipa szyjkowego najczęściej usuwa się podczas krótkiego zabiegu w znieczuleniu ogólnym w warunkach sali zabiegowej w szpitalu.
Proponowałabym zgłosić się z problemem do szpitala.
Pozdrawiam serdecznie!