Polip szyjkowy u 37-latki

5 dni temu miałam badanie ginekologiczne z pobraniem cytologii i usg transwaginalnym. Podczas badania lekarz stwierdził istnienie polipa szyjkowego. Od tego czasu odczuwam lekki ból podbrzusza, krwawienia i upławy. Wcześniej nie odczuwałam dolegliwości związanych z polipem, zaś ostatnią cytologię wykonywano mi 2 lata temu.

Witam,

Objawy, których Pani doświadcza mogą być spowodowane obecnością polipa w kanale szyjki.
Polipa szyjkowego najczęściej usuwa się podczas krótkiego zabiegu w znieczuleniu ogólnym w warunkach sali zabiegowej w szpitalu.
Proponowałabym zgłosić się z problemem do szpitala.

Pozdrawiam serdecznie!