Polipowate pogrubienie śluzówki sitowia obustronnie
Witam. Otrzymałam wynik MR głowy, zastanawia mnie głównie jedna sprawa: Polipowate pogrubienie śluzówki sitowia obustronnie. Co to znaczy?r

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
79 poziom zaufania
Witam, wynik jest nieswoisty i może oznaczać np. przewlekły stan zapalny. Zalecam wizytę u lekarza zlecającego badanie. Pozdrawiam