Zapalne pogrubienie śluzówki lewej zatoki czołowej, sitowia i zatoki klinowej

Witam! Dziś odebrałam wynik kontrolnego MR mózgu po embolizacji tętniaka. W opisie napisano,że struktury mózgu są bez zmian ale jest zapalne pogrubienie śluzówki lewej zatoki czołowej, sitowia i zatoki klinowej po stronie lewej ; obu zatok szczękowych; torbiel w lewej zatoce szczękowej. Co to oznacza? Czy to jest groźne? Proszę o odpowiedź bo wizytę u lekarza mam za miesiąc i bardzo się denerwuję.

Za malo wiem o stanie wyjściowym choroby , nie potrafię więc powiedzieć nic konkretnego o stanie obecnym!!! Wynik nie opisuje progresji choroby , ale moim zdaniem , konieczna jest wizyta u lekarza prowadzącego! Dlaczego bylo przeprowadzone badanie kontrolne MR na miesiac przed wizytą kontrolną u lekarza prowadzącego???!!! zż