Polipy i przerost endometrium oraz krwawienia śródcykliczne

Witam, lekarz ginekolog zdiagnozowa� u mnie po wynikach z abrazji polipy i przerost endometrium, ale nie przepisa� �adnych lek�w przeciwko krwawieniu, kt�re pojawi�o si� znowu po miesi�czce. Jak leczy si� takie schorzenie?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest wdrożenie leczenia mającego na celu ograniczenie krwawienia. Konieczna jest wizyta u lekarza.