Przedłużające się krwawienia u 44-latki

Witam, mialam przedluzajace sie krwawienia lekarz wyslal mnie na zabieg abrazji od trzech miesiecy biore primolut-nor okres byl regularly chocoaz trwal osiem dni ostatni mialam 26 08 dzisiaj pojawily się bóle brzucha jak na okres i brązowy śluz boje się że znowu zacznę krwawić

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli krwawienie się pojawi, a ponadto będzie się przedłużać, koniecznie proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem, który prowadzi Pani leczenie.