Zapytaj lekarza

7 4 0 , 5 2 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy przedłużające się krwawienie jest spowodowane tabletkami antykoncepcyjnymi?

Jestem 3 miesiace po porodzie. Pierwsza miesiaczka po pologu trwala 5 dni czyli tyle ile trwaly miesiaczki przed zajsciem w ciaze. W tym miesiacu pojawila sie druga miesiaczka i w pierwszym dniu krwawienia wzielam pierwsza tabletke. Obecnie biore juz 11 tabletke a okres jak byl tak jest nadal, po prostu sie nie skonczyl mimo tego, ze poprzedni trwal normalnie 5 dni. Czy to przedluzajace sie krwawienie jest spowodowane tabletkami? Pierwsze 3-4 dni byly bardzo obfite nastepne juz mniej. W chwili obecnej krwawienia sa zdecydowanie mniejsze i miesiaczka jest mniej bolesna jednak sie martwie. Do lekarza moge wybrac sie dopiero za tydzien , po Nowym Roku czy powinnam odstawic tabletki?
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Nieregularne miesiączki

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy