Polipy płaskie w wyniku gastroskopii

Prośba o pomoc. Nawiązując do poprzedniego pytania . Oto moje wyniki gastroskopia ok , kolonoskopia polipy płaskie i zaułki raszta ok ,morfologia ok ,markery cea .oraz jąder i prostaty ok ,amylaza ok ,alat i aspad ok ,mocz ok ,usg i rtg brzucha ok ,glukoza wykonana o 15:00 po banalnie zjedzonum o 7:00 169,posiew kału candida albicans,eschericha coli ,klebsiella spp ,proteus spp wzrost obfity,enterococcus spp skąpy,tsh 2,44ulU/ml,ob16,crp 15. Proszę o jakiekolwiek wskazówki z góry dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich już wykonanych badań będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie .