Polipy w nosie u 5-letniego dziecka a odpowiednia terapia

Witam chciałam prosić o poradę. Moja 5 letnia córka ma polipy w nosku z obu stron są wielkości okolo 1 cm. Chrapie,mówi przez nos,ma wiecznie katar. Choruje na astmę i ma alergie. Ma takze duże migdaly ale po konsultacji z jej lekarzem pulmonologiem zrezygnowalamz zabiegu. Martwię się czy te polipy to cos poważnego i czy mam inne wyjście leczenia czy tylko zabieg?

Dziecko w tym wieku nie ma polipów nosa. Twoje dziecko nie ma alergii i astmy. Twoje dziecko ma trzeci migdałek do usunięcia i zmniejszenia operacyjnego migdałków podniebiennych. Zostaw tego alergologa bo zrobi krzywdę Twojemu dziecku lekami.Operuj szybko.