Zapytaj lekarza

7 4 2 , 2 7 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy nie usunięcie migdałków u dziecka może powodować późniejsze problemy ze zdrowiem?

Dzień dobry, Moja 3 letnia córeczka ma ogromne migdały podniebienne, a na nich poszerzone czerwone naczynka, przeszła kilka ciężkich angin i migdały zostały. Trzeci migdał powiększony w II stopniu. Córka jest alergiczką. Laryngolog nie zaleciła usunięcia,pediatrzy i alergolog twierdzą, że usunąć trzeba. Córeczka bardzo głośno chrapie w nocy, nie skarży się na ból gardła, ale czasami rano ma chrypkę.czy nie usunięcie tych migdałków może mieć jakieś powikłania? co zrobić?
KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu

Jedzenie może zwiększać ryzyko alergii! Zobacz, na co uważać

Dietetyk kliniczny Iwona Wierzbicka mówi o tym, jakie produkty spożywcze mogą wywoływać alergie. Ryzykowne mogą być: jaja, kolorowe barwniki spożywcze i produkty paczkowane zawierające glutaminian sodu wywołujący reakcje alergiczne. Oprócz tego warzywa takie, jak bakłażany, papryka, pomidory czy ziemniaki przyczyniają się do rozszczelnienia jelita, co może wywołać róznego rodzaju alergie.

Kochana!!!! odrzuć tych wszystkich czarodziei,laryngologów, alergologów, czychających na Twoją kasę. Usuń dziecku trzeci migdałek i zmniejsz operacyjnie migdałki podniebienne. I będzie dobrze.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy