Pominięcie 8. tabletki Daylette

Witam serdecznie, Od roku biore tabletki Daylette 24 czynne i 4 placebo). Mam pewnien problem, mianowicie zapomniala wziac 8mej tabletki (drugi rzad) i wzielam ja razem z kolejna po ok. 24-26 godzinach. Dwa dni pozniej zaczelam krawawic i utrzymuje sie to juz 5 dni. Kolejne tabletki przyjmowalam regularnie. Czy powinnam dokonczyc opakowanie, placebo wyrzucic i zaczac kolejne, nowe? Z góry bardzo dziekuje za odpowiedz.

Witam. Właśnie w taki sposób powinna Pani postąpić. Dodpadków proszę stosować inne metody antykoncepcyjne przez około 10 dni od zdarzenia.