Przesunięcie okresu poprzez tabletki

Witam! Bardzo prosze o pomoc. Dokladniej 10 marca powinnam wziac ostatnia tabletke antykoncepcyjna (21 tab), po czym postatniowilam ze wezme jeszcze przez kolejan dwa dni po 1 tabletce... czyli razem wzielam 23 tab pod rzad. Kiedy mam zrobic przerwe? Czy mam dokonczyc to opakowanie ? czy przerwac? kiedy mam zaczac kolejne?

Miesiączka wystąpi po odstawieniu tabletek ,więc w zależności od tego kiedy Pani chce miesiączkować odstawia Pani tabletki. Można wziąć całe opakowanie i wtedy zrobić przerwę.