Jak stosować tabletki po ominięciu jednej w 3. tygodniu?

Witam, zapomnialam o tabletce z konca 3 tygodnia, jak sie tylko zorientowalam od razu ja wzielam. Tylko mam problem, bo w ulotce jest napisane, ze powinno sie dokonczyc opakowanie i nie robic przerwy, niestety kolejnego opakowania nie posiadam, bedzie to mozliwe dopiero w przyszym tyg wiec musze zrobic przerwe. W takim razie po jakim czasie od rozpoczecia nowego opakowania po przerwie bede zabezpieczona?

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Wtedy nalezy udac się do lekarza ginekologa i kierowac się jego zaleceniami