Przesunięcie terminu miesiączki poprzez wydłużenie cyklu stosowania tabletek antykoncepcyjnych

Witam. Chcialabym przesunąc okres o jeden dzien, biore 21 tabletek(sylvie 20) czy jak wezme 22 tabletki bedzie okej? i mam zorbic 7 dni przerwy i zaczac 8 dnia nowe opakowanie? będe zabezpieczona? czyli teraz konczylam opakowanie we wtorek okres zaczyna mi sie w sobotę,wezme tabletke z nowego blistra w srode i okres powinnam dostac w niedziele? zgadza się? dziekuje i pozdrawiam!

witam,
może Pani przyjąć o jedną nową tabletkę więcej - liczba dodatkowych tabletek po skończeniu 21 jest dowolna (należy przyjmowac te z nowego blistra) i w odpowiednim momencie zrobić przerwę 7 dniową.
W ten sposób wydłuży Pani czas bez krawienia
Jednak nie polecam stosować ciągle przez ponad 3 miesiące bez krwawienia