Pominięcie ostatniej tabletki antykoncepcyjnej a dalsze postępowanie

Witam:) Zazywam tabletki 21(różowe) 7 (biale) i zapomniałam przyjęć ostatniej białej z opakowania. Po tym powinnam zacząc juz stosowac nowy blister. Czy wziąć pominiętą tabletke bialą czy zacząc juz od różowej ? Prosze o pomoc:)

Witam! Białe tabletki to tzw. tabletki placebo, nie zawierające substancji czynnej. Nie ma potrzeby ich przyjmowania w przypadku pominięcia którejś z nich. Proszę przejść bezpośrednio do stosowania nowego blistra.