Pominięcie plastra antykoncepcyjnego Evra

Witam, Od ponad pol roku stosuje plastry antykoncepcyjne Evra. Okolo 2 miesiace temu pominelam przyklejenie pierwszego plastra. Zamiast poznym wieczorem w czwartek przykleilam go w piatek rano. Od tamtego czasu przez wiekszosc cyklu mam plamienia, myslalam ze wsyztko sie unormuje jednak tak sie nie stalo. Co powinnam zrobic aby wrocic do prawidlowego cyklu?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji powinna Pani udać się na wizytę do specjalisty ginekologa. Lekarz zajmie się diagnostyką przyczyny plamień. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.