Pominięcie przerwy 7-dniowej w stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych Sylvie 20

Witam. Od kilku lat przyjmuję Sylvie 20. Ostatnio wzięłam 2 opakowania pod rząd, potem zrobiłam 7-dniową przerwę. Czy mogę powtórnie przyjąć 2 opakowania bez przerwy, po których wrócę do normalnego przyjmowania?Czy taka opcja może bardzo niekorzystnie wpłynac na mój organizm? Dodam, że rzadko biorę 2 opakowania na raz. Dziękuję i pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Witam.
Może Pani przyjąć ponownie 2 opakowania z rzędu.
Pozdrawiam