Pominięcie tabletki Naraya a krwawienie

Dzień dobry, mam pytanie odnośnie tab. anty. a krwawienia.Biorę Naraya Plus. Przeczytałam ulotkę 10 razy. W 2 tyg. zapomniałam wziąć tabletki w czwartek, przy czym zorientowałam się w sobotę(w piątek wzięłam tą z czwartku) w sobotę wedłu uotki wzięłam dwie. Po 3 dniach wystąpiło krwawienie ale bardzo skąpe, które trwa już szósty dzień (nadal łykam tab.). Zostały mi 4 różowe i 4 placebo. Nie wiem co mam zrobić. Pominąć placebo i zacząć nowe opakowanie, czy też dokończyć blister normalnie?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecam dokończyc blistry według schematu oraz udac sie do ginekologa celem dokładnego wyjaśnienia formy terapii jaka Pani stosuje. Pozdrawiam