Pominięcie trzech tabletek antykoncepcyjnych z końca pierwszego tygodnia

Witam! Zapomnialam 3 tabletek. To znaczy dwie z konca pierwszego tygodnia (sobota i niedziela) i pierwsza z poniedzialku drugiego tygodnia. Jest wtorek. Nie wiem czy kontynuowac blister normalnie,czy przerwac i czekac na okres. Prosze pomozcie! Jestem za granica i nie mam kontaktu z ginekologiem!

Wielce Szanowna Pani ! Proszę nadal przyjmować leki i wiedzieć, że na tym opakowaniu nie ma antykoncepcji, a będzie ona dopiero od kolejnego opakowania tabletek. Z wyrazami szacunku Marek Bulsa