Niepewność co do pierwszego dnia rozpoczęcia stosowania tabletek antykoncepcyjnych a ryzyko ciąży

Nie zaznaczyłam dnia rozpoczęcia nowego blistra tabletek antykoncepcyjnych. Obawiam się pominięcia jednej tabletki z pierwszego tygodnia, wydaje mi się że brałam wszystkie ale przez to że nie pamiętam czy zaczęłam w sobotę czy w niedzielę poprzedniego tygodnia nie jestem tego pewna. Co mam zrobić? Kocham się prawie codziennie z chłopakiem bez prezerwatyw, ale nie kończy we mnie. Czy w tym przypadku istnieje duże ryzyko ciąży?

Wielce Szanowna Pani ! W tej konkretnej sytuacji pewna antykoncepcja będzie dopiero w czasie kolejnego opakowania leku. Do tego czasu proszę stosować dodatkowe zabezpieczenie. Z wyrazami szacunku Marek Bulsa