Pomoc w wyznaczeniu dni płodnych dla 24-latki

Witam. Staram się z narzeczonym o dziecko. Chciałabym się zapytać, kiedy dokładnie mam dni płodne. Miesiączkę miałam 20 stycznie. Pozdrawiam

Witam! Największa szansa na zajście w ciążę istnieje na około 3 dni przed i 2 dni po owulacji. W standardowym 28-dniowym cyklu owulacja przypadka na na około 14 dzień cyklu. Jako pierwszy dzień cyklu liczymy pierwszy dzień krwawienia miesięcznego.