Prawdopodobieństwo ciąży i wyznaczenie dni płodnych

Witam, jeśli cykl menstruacyjny rozpoczął się 4 listopada (czyli pierwszy dzień krwawienia) a następnie 26 listopada to czy możliwe jest, aby doszło do zapłodnienia w okolicach 14-15 grudnia ? Dodam, że cykl zazwyczaj wynosi około 28 dni, bardzo rzadko zdarza się, że ponad 28 dni. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
W przypadku cykli 28 dniowych do zapłodnienia nie mogło dojśc 14-15 grudnia, gdyż były to dni 19 i 20 cyklu a więc najprawdopodobniej kilka dni po owulacji.