Pomyłka w zażywaniu tabletek a przerwa z odstawienia

Witam mam pytanie odnosnie tabletek anty. biore tabletki o godz.19 ale ostatnia tabletke z bistra zapomnialam wziasc (srode 2.04) i wzielam na drugi (czwar. 3.04) dzien o godzinie 5 rano . czy nie powinnam robic przeryw na okres? czy noramline moge miec 7 dniowa przerwe ?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, proszę bezpośrednio odnieść się do ulotki stosowanego preparatu (w pytaniu nie podani nazwy leku). Z reguły jednokrotne opóźnienie przyjęcia tabletek