Pomyłkowe przyjęcia Ibuprofenu w 31. tygodniu ciąży

Witam jestem w 31 tygodniu ciazy i dzisiaj miałam migrenę ! Przez pomyłkę zamiast panadolu wzięłam Ibuprofen 200 bardzo sie denerwuje czy moze przez to stać sie cos mojemu dziecku? Co mam robic ?! Proszę o szybka odpowiedz bo odchodzę od zmysłów .

Lek. Tomasz Budlewski

jednorazowo nie sadze aby mogło coś się stać. Proszę na przyszłość stosować leki wg wskazań.