Ponowne badania przy podwyższonym poziomie hormonu

Dobry wieczor,mam takie zapytanie;mojemu 10miesiecznemu synkowi lekarze badali hormony tarczycy i okazalo sie ze jeden hormon jest podwyzszony a drugi w normie,po 2woch m-cach mial robione ponownie badania i jest ok.Czy jest to normalne ze sie wszystko unormowalo??mieszkam w Anglii i roznych sytuacji sie juz naogladac mozna.prosze o porade i dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje powtórzyć badanie za około 2 tyg i udać się do lekarza pediatry.

Aleksander Ropielewski

Wszystko zależy od tego o jakich hormonach mowa i jak duże były odchylenia od normy w badaniach. Nie można na podstawie podanych przez Panią informacji udzielić jednoznacnzej odpowiedzi.