Ponowne nakłuwanie pęcherzyków przy planowanej ciąży

mam stwierdzoną endometrioze ( jestem już po 2 operacjach usunięcia torbieli czekoladowych), zaczęłam leczenie w klinice niepłodności ponieważ nie mogę zajść w ciąze. Pani dr stwierdziła że mam nie pękające pęcherzyki i przepisała pregnyl po którym też niestety pęcherzyk nie pękł. Zaproponowała mi ponownie laparoskopie z nakłuwaniem jajników. Ponoć to ma pomóc. Proszę o odp czy można 3 raz poddawać się laparoskopii? w końcu to ponowne ingerowanie w narządy. Jak inaczej można to obejść.

Witaminy w ciąży

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zaufać opinii lekarza prowadzącego, który zna pełną historię choroby oraz aktualny stan kliniczny.