Ponowne poronienie w 5. tygodniu ciąży

Witam w sierpniu 2014 zaszlam w ciaze i w 5/6 tyg. Bylam na pierwszej wizycie lecz lekarz nie widzial pecherzyka ciazowego.pare dni pozniej zaczelam krwawic i doszlo do poronienia i mialam zabieg wylezeczkowania dla bezpieczenstwa tak ujela to pani doktor. w tym roku w styczniu znowu ta sama sytuacja. Brak pecherzyka na usg,znowu poronienie w 5/6 tc. Ale bez zabiegu. co moze byc przyczyna?jakie badania wykonac?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Należy wdrożyć diagnostykę poronień, wykonać podstawowe badania krwi, hormonalne, obrazowe, badanie krwi w kierunku przeciwciał. Proszę udać się do ginekologa