Puste jajo płodowe i poronienie

Witam. W sierpniu poronlam puste jajo plodowe w 10tyg po 3 miesiacach znow jestemw ciazy, ale znow puste jajo plodowe i czekam na poronienie. Mam pytanie po I poronieniu na wypisie ze szpitala mam napisane endometrium waskie 3mm, czy to mialo wplyw na moje poronienia, czy to endometrium bylo cienkie ze wzgledu na trwajace poronienie i to jest normalne ze ona w tamtej chwili tylko tyle mialo?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Pytanie czy taka szerokość endometrium występowała u Pani przed ciążą. Z powodu wystąpienia drugiego poronienia proponuję wdrozyć diagnostykę.
Pozdrawiam