Popękana skóra na żołędzi penisa

Witam, mam problem ze skórą na żołędziu, mianowicie owa skóra na dole jest tak jakby "popękana". Nie mam żadnych krostek, nie boli nie sfędzi. Przy masturbacji, boli ściąganie napletka, chyba że nawilżenie tę skórę. Proszę o odpowiedź, z góry dziękuje. Bartek.

Witaj!
Proszę jak najszybciej udać się do lekarza seksuologa lub urologa ponieważ bez osobistej konsultacji nie można panu pomóc na forum. Pozdrawiam

W Lublinie jest doświadczony lekarz seksuolog dr Krzysztof Bojar.
Myślę, że warto Go odwiedzić.
Ew. chirurga urologa.
Pozdrawiam. JW, Poznań.