Poronienie w 12 tygodniu ciąży i wynik badania histopatologicznego

Witam. Miałam poronienie w 12 tygodniu. Właśnie odebrałam wynik histopatologiczny i tam jest napisane : kosmki łożyskowe częściowo z cechami włóknienia. Proszę o wyjaśnienie mi tego bo do tej pory nie wiem dlaczego to się stało. Pozdrawiam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie nieprawidłowości w obrębie łożyska. Na podstawie samego wyniku badania nie można określić przyczyny nieprawidłowości. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wyjaśni wszelkie wątpliwości.