Poronienie zatrzymane u 25-latki

Witam. 2 miesięce temu miałam poronienie zatrzymane. dostałam tabletki i miałam łyżeczkowania macice. Miesiąc temu miałam wizyte u ginekologa stwierdził ze wszystko ok. Po 2 tyg od wizyty dostałam okres - jednak minęły juz 2 tyg a on trwa nadal! sa to teraz tylko lekkie plamienia. Na początku był jak moj normalny okres. Dlaczego tak sie dzieje?? Czy sa powody do niepokoju?? Mam jeszcze malejący poziom beta hcg we krwi. Badanie robiłam pare dni przed okresem. Lekarz mówił ze to mały poziom.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. dla pewności Proszę także oznaczyć poziom beta hcg.