Stan po poronieniu zatrzymanym i wynik beta HCG

Witam ,w sierpniu miałam poronienie zatrzymane zakończone łyżeczkowaniem .Ostatnią miesiączkę miałam 18 grudnia, współżyłam do 2.01.16 dnia 18 .01. W 32dniu cyklu ,przy cyklach 29 wykonałam badanie beta hcg wynik to 197,6 mIU/ml gdzie norma labolatoryjna na 5 tydzień ciąży jest od 217 mIU/ml czy powinnam się niepokoić? Dziękuję za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Proszę koniecznie powtórzyć badanie beta hcg.