Wynik beta hCG przy nieregularnych miesiączkach

mam pytanko okres ostatni 10-11-2014 owulacja 29-11-2014 Mam długie cykle bo 33 dni dziś odebranie wyniku beta hcg wynosi 11,130 i jak dla mnie nie łapie się w normie bo jakby 4 tydzień a licząc od okresu powinnam być 5 tygodniu czy przy długich cyklach inaczej się jakos patrzy ?? jedną ciążę miałam obumarłą drugą poronienie niski progresteron i miałam brać duphaston od okresu co miał się pojawić i za bardzo teraz nie wiem co robic i jak interpretować wynik czy mam szykować się na złe wieści znó

Elżbieta Rhone

Witam,
proszę nie panikować jeszcze - możliwe, że owulacja była przesunięta o tydzień - stąd ten wynik jak dla wcześniejszego tygodnia. Przy dłuższych cyklach to normalne. Proszę powtórzyć badanie za kilka dni i sprawdzić czy beta HCG wzrasta.