Który to tydzień ciąży? - wynik beta hcg

Wynik beta hcg wynosi 403 mIU/ml. Który to może być tydzień ciąży? Dodam, że ostatni okres miałam 24.01., a cykle mam z reguły co 28-35 dni.

Witam serdecznie,
Z daty ostatniej miesiaczki wynika, że jest to 5 tydzień ciąży. Natomiast poziom beta-hCG wskazuje na 4-5 tydzień ciąży. Należy jednak pamiętać,że zakres beta-hCG jest bardzo szeroki. W prawidłowo rozwijającej się ciąży poziom beta-hCG ulega podwojeniu co 2 dni.
Pozdrawiam