Posiew kału i lamblia

Witam serdecznie. Ostatnio wykonywałem dla mojego 5 letniego synka posiew kału, pasożyty w kale, Lamblia w kale. Synek ma często podpuchnięte oczy, skarży się na ból brzuszka, częste zatwardzenia, pojawiające się suche plamki na ciele. Kał na Lamblie wyszedł ujemny, posiew w kale wykazał obecne Enterococcus spp oraz Escharichia coli - bez ilości i szczepu. Pasożyty w kale nie wykazały jaj pasożytów, jedynie taki komentarz: dość liczna flora drożdżakowa!!!. Zaznaczę, że jak robiłem rok temu takie

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza gastroenterologa dziecięcego, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.