Postępowanie po złamaniu śródstopia

dzien dobry mialam 4ipol tygodnia po zlamaniu srodstopia gips jest zdjety mam za tydzien wizyte na rentgen w tej chwili mam opaske elastyczna nie wiem czy to wystarczy nie obciazam nogi staram sie malo chodzic czy moze trzeba kupic orteze jezeli takie sa mam 2 grudnia jechac do corki do Szkocji na swieta bo w Poznaniu mieszkam sama goraco prosze o pozytywna odpowiedz pozdrawiam elzbieta

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!
Do wizyty kontrolnej polecam chodzić bez obciążania złamanej stopy (o kulach).
Co do dalszego postępowania, to jest to już w gestii lekarza ortopedy który dysponując zdjęciami RTG i będąc w stanie Panią zbadać, wypowie się co do dalszego postępowania.