Poszerzona macica a prawdopodobieństwo ciąży

Witam. Od ok tygodnia mam dziwne bulgotanie w brzuchu i ciagle chce mi sie spac i mam zachcianki. Robilam dwa razy tesr i wyszedl negatywnie. Bulam u lekarza na wizycie i powiedzial ze mam poszerzona macice i skierowal mnie na badanie USG. W badaniu nic nie wyszlo. Od pewnego czasu staramy sie o dziecko. Czy to mozliwe ze jest jeszcze za wczesnie zeby bylo widac cos na USG?

2/ Jeśli USG jest prawidłowe - to nie widzę powodu do niepokoju.
Utrzymujące się przelewanie w brzuchy wymaga konsultacji u lekarza rodzinnego.