Poszukiwania neurologa z województwa opolskiego do zdiagnozowania choroby Parkinsona

Gdzie w województwie opolskim można znalezć neurologa ,który zrobi potrzebne badania i postawi właściwą diagnozę dotyczącą choroby Parkinsona.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Tak naprawdę każdy specjalista neurolog może przeprowadzić diagnostykę, na której podstawie postawi diagnozę tj. w tym przypadku stwierdzi chorobę Parkinsona. Specjalistę neurologa znajdzie Pani w każdej przychodni specjalistycznej.