Powiększanie się piersi u 19-latki

Zauważyłam, że od jakiegoś miesiąca strasznie szybko powiększają mi się piersi (biustonosze są za ciasne i widoczne są rozstępy, których wcześniej nie było). Nie biorę żadnych tabletek, które tłumaczyły by takie zjawisko. Mam 19 lat, więc już tak szybko nie rosne, zauważyłam tylko zmiany na biuście, reszta ciała bez zmian. Od czego mogły mi się tak bardzo powiększyć piersi ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.