Obwisłe piersi u 22-latki

Witam, Mam problem, który bardzo wpływa na moje samopoczucie i moją samoocenę. Mam 22 lata a moje piersi są bardzo obwisłe i pokryte rozstępami. Chciałabym wiedzieć czy jest coś co mogę zrobić, by wróciły do poprzedniego stanu lub przynajmniej by były bardziej krągłe i jędrne. Podejrzewam, że stało się tak ponieważ przez rok brałam tabletki antykoncepcyjne przez co przytyłam.

WItam,
niestety przy zmianach wagi, najbardziej cierpią nasze piersi. Decyzję co robić dalej może chirurg podjąć dopiero, po tym jak zobaczy na czym polega problem. Pytanie tylko, o jakim rozmiarze miseczki mówimy. Istnieje wiele metod. Całkiem dobre efekty uniesienia i zaokrąglenia piersi uzyskuje się stosując Fraxel czy Maximus, czy Zaffiro. W połączeniu z mezoterapią, Dermapenem można uzyskać poprawę. Ale to w przypadku niezbyt obfitego biustu. W przypadku dużego defektu pozostaje już tylko interwencja chirurgiczna w postaci wkładek lub operacji plastycznej.
Pozdrawiam

Jeśli są faktycznie cyt.: "bardzo obwisłe", to polecam konsultację z chirurgiem plastycznym w celu omówienia zabiegu powiększania piersi. Szkoda czasu i pieniędzy na półśrodki. Jeśli przeszkadzają bardziej rozstępy - lasery frakcyjne są najlepszym rozwiązaniem