Sposoby na obwisłe piersi po karmieniu

Witam, jestem młoda mama mam 21 lat. Mam 4 miesięczna córeczkę . karmiłam ją 3 miesiące. i teraz mam obwisłe piersi. Co mi pomoże? Masaże, balsamy? Ćwiczenia. proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Witam serdecznie,
sprawa nie jest łatwa, ponieważ istotna jest wielkość piersi i ogólna kondycja skóry. Może Pani próbować pielęgnacji domowej np. przy pomocy Tołpa Dermo Body Mum serum liftingujące biust, stosować masaże ujędrniające i ćwiczenia fizyczne mięśni piersiowych większych. Warto pomyśleć o zabiegach profesjonalnych: maskach modelująco-gipsowych, mezoterapii mikroigłowej itp. Jeśli to nie pomoże zostają metody radykalne.

Pozdrawiam,
ES