Ćwiczenia na ujędrnienie biustu

Co moge zrobić by ujedrnic i podnieść swoje piersi.? Czy ćwiczenia pomoga.? w jakim czasie zobacze poprawę?

Witam,
jest Pani bardzo młoda i ćwiczenia mogą pomóc. Najważniejsza jest systematyczność, minimum 3 razy w tygodniu. Pierwsze efekty ćwiczeń są widoczne już po miesiącu, a po około 3 miesiącach mięśnie będą mocniejsze. Warto włączyć takie ćwiczenie do treningu ogólnorozwojowego, a nie ćwiczyć tylko jedną partię mięśni.
Pozdrawiam

Witam,
cwiczenia wzmacniające, modelujące mięśnie piersiowe jak najbardziej wpłyną na podniesienie biustu, także naprzemienie ciepłe i chłodne natryski na piersi przez ok 2 minuty pobudzą krążenie i wpłyną na ujędrnienie plus kremy ujędrniające - najważniejsza jest systematyczność - kremy 2x dziennie, ćwiczenia i natryski 1xdziennie
Powodzenia!
Pozdrawiam