Powiększenie brzucha i nieregularne miesiączki a ryzyko ciąży

witam, zabezpieczyłam się z moim partnerem oraz wtrysk był na zewnątrz, czy możliwa jest ciąża? zauważyłam powiększenie się brzucha oraz nieregularne miesiączki
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Ryzyko choć niewielkie istnieje nawet w przypadku stosowania antykoncepcji (nie określiła Pani jaką metodą się zabezpieczaliście).
Należy wykonać test ciążowy w celu wykluczenia lub potwierdzenia ciąży.

Nie wiem jak Panie "zabezpieczyła się" Z doświadczenia wiadomo, że do ciąży może dojść zawsze i takie założenie najlepiej przyjąć decydując się na współżycie. Odpowiedź na Pani pytanie da wykonanie testu ciążowego - zgodnie z zaleceniem producenta testu.
Poza tym zalecam badanie ginekologiczne
Dr med L.Włodarczyk