Powiększenie zbiornika wielkiego mózgu w 30. tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 30 tyg. ciąży. Po USG w badaniu stwierdzono nieznaczne powiększenie zbiornika wielkiego mózgu do 11 mm. Wszystkie inne parametry są prawidłowe. Do tej pory wszystkie badania usg były idealne. Czy jest to zagrożenie dla zdrowia dziecka?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany opis badania powinien ocenić lekarz prowadzący ciążę. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.