Powiększona macica a ciąża
Witam 12 lipca miałm miesiaczke a teraz już nie mam byłam u lekarza zbadał mnie i powiedział ze macica jest powiekszona ale jak zrobił usg to nie było pęcherzyka ciązowego dodam ze sama robiłam 3 testy i tez wychodziły negatywne . lekarz przepisał mi luteinę i kazał brac3 razy dziennie przez 3dni . To dlaczego jest powiekszona ta macica czy to może być ciąza

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Może to być wynik zaburzeń hormonalnych, dlatego dostała Pani luteinę.
Pozdrawiam.