Powiększona macica a ciąża

Witam 12 lipca miałm miesiaczke a teraz już nie mam byłam u lekarza zbadał mnie i powiedział ze macica jest powiekszona ale jak zrobił usg to nie było pęcherzyka ciązowego dodam ze sama robiłam 3 testy i tez wychodziły negatywne . lekarz przepisał mi luteinę i kazał brac3 razy dziennie przez 3dni . To dlaczego jest powiekszona ta macica czy to może być ciąza

Piotr Pilarski

Może to być wynik zaburzeń hormonalnych, dlatego dostała Pani luteinę.

Pozdrawiam.