Powiększone drogi żółciowe a bolesność okolicy pod żebrem
ma 30 lat ostanio czest bolalo minie pod prawym żebrem a bol nasilal sie po zjedzeniu czegos smażonego, tlustego, zapiekanego, kiedys mialem zapaleni trzuski i nie przyjmuje zadnych lekow na stale , baganie usg wkazalo powiekszone drogi żólciowe ale nic po zatym co to moze byc???

MĘŻCZYZNA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie dróg żółciowych. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.