Powiększone i miękkie w dotyku sutki u mężczyzny

Witam, mam dziwnie powiekszone, miekkie w dotyku i okragle sutki. Jeszcze jakies poltora roku temu bardzo bolaly mnie przy dotyku teraz jest wszystko ok. Przeczytalem w internecie ze moze byc to ginekomastia lub lipomastia. Mam 189cm wzrostu prawie 190, waze 88kg schudlem juz 9,5kg i chce wazyc 80kg. Regularnie uczeszczam na silownie.

Lek. Tomasz Budlewski

Czy przyjmuje Pan jakieś leki? suplementy na siłowni? Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś powiedzieć więcej, czy są to zmiany tylko wynikające z odchudzania czy ze zmian hormonalnych lub po lekowych. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można zdecydować o konieczności rozszerzenia diagnostyki.