Powiększone piersi, wzmożony apetyt i podwyższone libido

Witam, od jakiegos czasu zauwazylam ze moje piersi powiekszyly sie, mam duzo wiekszy apetyt, jak chce zalozyc spodnie to nie moge sie dopiac na brzuchu w innych czesciach nie mam takich problemow zeby zalozyc spodnie, wedlug mnie ja przytylam ale rodzina mowi odwrotnie. Tez mam duza chec zeby sie kochac z partnerem.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy nie wydają się wskazywać na żadną konkretną patologię. Jeśli obawia się Pani, że jest Pani w ciąży, sugeruję wykonanie testu ciążowego, który potwierdzi lub wykluczy ciążę.