Powiększone wargi sromowe a seks

Witam, mam dość wstydliwy, lecz dokuczliwy problem. Mianowicie: obecnie jestem w trakcie zbierania funduszy na zabieg labioplastyki - mam dość spore wargi sromowe mniejsze, które są przyczyną wielu niekomfortowych dolegliwości, chociażby podczas uprawiania sportu. Z kolei moje pytanie z innej beczki: jestem jeszcze dziewicą, lecz niedługo zamierzam rozpocząć współżycie z chłopakiem - czy w jakikolwiek sposób takie powiększone wargi sromowe mniejsze mogą przeszkadzać w stosunku?

Dzień dobry.

Niezależnie od kształtu i wielkości wargi sromowe nie przeszkadzają w stosunku, niekiedy wręcz wzmagając doznania, poprzez "wciąganie" ich do pochwy przez penetrujący członek - pani obawy nie są więc do końca uzasadnione.
Sugerowałbym rozważenie zasadności ww. zabiegu - przynajmniej do czasu, gdy rozpocznie Pani współżycie.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Na to pytanie może odpowiedzieć prowadzący lekarz ginekolog, który podczas badania oceni budowę warg sromowych i omówi z Panią (doradzi lub odradzi) zabieg labioplastyki.
Jest możliwe, że podczas współżycia przyda się szczególna uważność przy wprowadzaniu członka i dobór najbardziej korzystnych pozycji - ale też możliwe, że powiększone wargi sromowe nie będę stanowiły żadnego utrudnienia przy współżyciu.

Pozdrawiam!