Poziom b-HCG w 8-tygodniu ciąży

Witam, Jestem w 8 tygodniu ciazy i wlasnie wykonalam badanie na Beta HCG z wynikiem 258000,00. Wizyte u ginekologa mam dopiero za tydzien, jego asystentka stwierdzila ze wynik miesci sie w granicach normy. Z informacji dostepnych na internecie walory te wydaja sie bardzo wysokie. Oprocz braku apetytu i mdlosci nie mam innych dolegliwosci, w rodzinie nie bylo blizniat. Czy mam sie czym przejmowac ? Z gory bardzo dziekuje za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę się nie niepokoic i zaczekać na wizytę. To że w rodzinie nie było bliźniat nie ma nic do rzeczy. Jednak ciążę bliźniaczą można zwykle uwodicznić już około 6 tyg, nie wiem kiedy było badanie?