27 dzień po transferze zarodka a poziom beta-HCG

Witam serdecznie!mam pytanie,dzis mam 27 dzien po transferze 1 zarodka.wczoraj bylam na usg i jeszcze nic nie widac ale martwi mnie poziom bety 295 tydzien temu 143,19.dodam ze nie mam oplawow ani krwawien,sikance wychodza pozytywnie.czy beta nie powinna spadac gdyby bylo cos nie tak i czy jest mozliwa ciaza blizniacza?asia 32lat

Lek. Tomasz Budlewski

W prawidłowo rozwijającej się ciąży beta-hcg wzrasta. Możliwa jest ciążą bliźniacza nawet przy transferze 1 zarodka. Nie rozumie części pytania. Sikance??